WALUTA: PLN | EUR
JĘZYK PL | DE | EN| UA| SK

Regranulat PP polipropylenu czarny wtryskowy 1 kg

Regranulat do wtrysku. Zastosowanie w produkcji wiader, skrzynek, kształtek budowlanych

Kolory na zdjęciach mają charakter poglądowy i mogą się nieznacznie różnić. Po otrzymaniu próbki, kolor będzie zgodny z próbką.

Specyfikacja regranulatu znajduje się w tabeli poniżej.

Dostępność:

3-7 dni roboczych

Cena: 3,20 PLN
Cena brutto :

Specyfikacja

Rodzaj tworzywa  Polipropylen
Forma czarny
Barwa czarny
Ilość 200 T/miesiąc
Opakowanie big-bag ~1100 kg. 22 big-bagi/TIR
Właściwości fizyczne  
Gęstość 0,92 g/cm3 (± 0,2)
Melt Mass-Flow Index (MFI) 230°C / 2,16 kg 12 (±2) g/cm3
Filtracja 14x88 (250 μ)
Właściwości mechaniczne  
Moduł elastyczności przy rozciąganiu 800 MPa

 

W Regrnaulatuy24.pl oferujemy Państwu regranulat polipropylenu. Polipropylen jest bardzo popularnym tworzywem sztucznym do formowania wtryskowego i produkujemy go w Regranulaty24.pl w postaci przetworzonej tj. regranulatu. Polipropylen jest łatwy do formowania wtryskowego pomimo swojej półkrystalicznej naturze i płynie bardzo dobrze ze względu na niską lepkość w stanie stopionym. Ta właściwość znacznie zwiększa szybkość, z jaką można wypełnić formę materiałem. Skurcz polipropylenu wynosi około 1-2%, ale może się zmieniać w zależności od wielu czynników, w tym gęstości, wskaźnika szybkości płynięcia (MFi – Melt Flow Index), elastyczności przy rozciąganiu, naprężeniu na granicy plastyczności oraz zawartości procentowej i rodzaju dodatków.

Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest regranulaty24